O naszej firmie

Witamy Państwa w

Salonie Pauliny Borowskiej!

Salon przy ul. Grochowskiej 49 w Poznaniu powstał w 2004 roku. Pomysł stworzenia nowego miejsca był efektem wieloletniej obecności w salonie przy ul. Głogowskiej gdzie stawiała pierwsze kroki pod okiem swojego taty - Mariana Tyklewicza. Początkowo jako dziecko to miejsce było dla niej świetlicą pozalekcyjną, w późniejszym czasie stało się spełnieniem marzeń z dzieciństwa.

Szybko okazało się, że dzięki wysokiej  jakości usług i indywidualnego podejścia do klientów zdobyliśmy zaufanie i uznanie wielu osób. Każdego miesiąca odwiedza nasz salon kilkaset osób. Posiadamy dużą bazę stałych klientów, która z dnia na dzień jest coraz większa. Od lat wspólnie z Asią, Eweliną, Magdą i Weroniką tworzymy zgrany team.

W każdej kwestii uzupełniamy się bez słów. Od dwóch lat dotrzymuje mi kroku syn Maksymilian Borowski gdzie wspólnie motywujemy się do dalszego rozwoju.

Naszym celem jest uwidocznienie naturalnego piękna, aby każdy mógł się poczuć wyjątkowo. Do każdego podchodzimy indywidualnie, aby sprostać nawet największym wymaganiom. Cenimy sobie otwartość, przyjmujemy każdą sugestie i wskazania ze strony klientów. Rozmawiamy, staramy się doradzić, przystępujemy do pracy zgodnie z ustaleniami, przykładamy dużą wagę do jakości naszych usług, a także by każdy czuł się u nas dobrze.

W trakcie usługi możecie liczyć na kawę, rozmowę, zawsze można sięgnąć po świeżą prasę. Zależy nam na waszym zadowoleniu oraz na tym abyście chcieli nas odwiedzać jak najczęściej. Warto dodać, że kwestia higieny jest dla nas sprawą priorytetową, wszelkie narzędzia są odpowiednio dezynfekowane, sterylizowane w autoklawie, korzystamy również ze środków jednorazowego użytku.

Oferujemy państwu pełen zakres usług fryzjerskich, natomiast nasza kosmetyczka zaprasza na profesjonalną pielęgnację dłoni, stóp i depilacje.

Nasz zespół

Wykwalifikowanych
Ekspertów

kosmetyczka Poznań

Paulina SPECJALISTKA I PASJONATKA W JEDNEJ OSOBIE

Lubi wyzwania. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Jest osobą kreatywną. Pewność siebie przekłada na odważne ciecia, koloryzacje, które uwielbia. Perfekcjonizm, ale jak również pokora nie pozwala jej osiąść na laurach. Zamiłowanie do fryzjerstwa odziedziczyła po swoim ojcu gdzie zaczynała swoją przygodę z włosami w latach 90.

Czas oczekiwania na wizytę jest spory, ale żadna z pań nie narzeka ponieważ efekty pracy Pauliny są mistrzostwem.

fryzjer Poznań

Asia STYLISTKA, KTÓRA OD ZAWSZE WIEDZIAŁA CO CHCE ROBIĆ

Fryzjerstwo to dla niej nie tylko zawód, ale też pasja. Odważne lub klasyczne cięcia? Koloryzacja mniej lub bardziej standardowa? Krótkie, długie włosy - to nie problem. Pewność siebie, pragmatyzm i wizjonerstwo to podstawowe cechy naszej Asi. Zawsze można liczyć na doradztwo z jej strony - czy jesteś zdecydowana/y czy też nie, duża wiedza pokryta 20-letnim doświadczeniem wraz z wrodzoną dociekliwością uzupełnia każdą usługę o dodatkową wiedzę na temat pielęgnacji twoich włosów w domowym zaciszu.

Aby termin był dogodny trzeba rezerwować go z ok miesięcznym wyprzedzeniem - wiemy, że to długo, ale warto czekać.

zabiegi kosmetyczne Poznań

Maks POCZĄTKOWO UCZEŃ, A TERAZ PEŁEN ZAPAŁU ROZWIJAJĄCY SIĘ KOLORYSTA I BARBER

Zamiłowanie do zawodu odziedziczył po dziadku ,,mistrza fryzur męskich" i mamie, z którą tworzą znakomity duet w pracy. Wyznaczył sobie cele i wytrwale do nich dąży. Liczne szkolenia i czas spędzony w salonie owocują szybkimi postępami. Jest osobą energiczną, otwartą, staranną - więcej dowiecie się korzystając z jego usług.

zabiegi fryzjerskie Poznań

Magdalena EKSPERTKA ZAJMUJĄCA SIĘ WASZYMI DŁOŃMI, STOPAMI I WSZELKIM OWŁOSIENIEM

Pracuje w naszym salonie od zawsze. Doświadczenie i chęć do pracy procentuje armią klientek, które zapisują się nawet na trzy miesiące naprzód. Bardzo sumienna, dyspozycyjna osoba. Poprawi nie tylko wygląd, ale też humor.

usługi fryzjerskie Poznań
fryzury okolicznościowe Poznań
Copyright © Salon BP Paulina BorowskaProjekt i wykonanie  koloryzacja włosów Poznań WGB-Group

salon kosmetyczny Poznań, salon fryzjerski Poznań, kosmetyczka Poznań, fryzjer Poznań, zabiegi kosmetyczne Poznań, zabiegi fryzjerskie Poznań, usługi fryzjerskie Poznań, usługi kosmetyczne Poznań, fryzury okolicznościowe Poznań, koloryzacja włosów Poznań, strzyżenie damskie Poznań, strzyżenie męskie Poznań, depilacja laserowa Poznań, manicure Poznań, pedicure Poznań

strzyżenie damskie Poznań strzyżenie męskie Poznań depilacja laserowa Poznań manicure Poznań pedicure Poznań


salon kosmetyczny Poznań