Usługi kosmetyczne

Usługi

Kosmetyczne

Salon BP to miła atmosfera i ludzie dla których praca jest przyjemnoscią, którą wykonują po to by kobiety czuły się dobrze i wyjątkowo i wyglądały jeszcze lepiej!

Oferujemy:

  • Pielęgnacja dłoni
  • Manicure
  • Pielęgnacja stóp
  • Pedicure
  • Henna rzęs
  • Henna i regulacja brwi
  • Laminacja brwi i rzęs
  • Depilacja
  • Depilacja laserowa

Skontaktuj się

Pielęgnacja dłoni

Manicure

Dłonie to wizytówka każdej kobiety, a zadbane paznokcie powodem do dobrego samopoczucia. U nas każda klientka ma swój zestaw pilników, a narzędzia sterylizowane są w autoklawie wysokiej klasy medycznej. Manicure wykonujemy przy użyciu rękawiczek BRAZZCARE, które nie tylko ułatwiają usuwanie skórek przez ich zmiękczenia, ale także pielęgnują skórę całych dłoni. Wykonujemy manicure klasyczny, hybrydowy, przedłużanie za pomocą żeli...
kosmetyczka Poznań

Pielęgnacja stóp

fryzjer Poznań

Pedicure

Receptą na piękne stopy jest regularna pielęgnacja. W naszym salonie zabieg pedicure wykonywany jest przy użyciu skarpet BRAZZCARE oraz za pomocą frezarki, która pozwala dokładnie usunąć wszystkie modzele i odciski. 100% dezynfekcji narzędzi daje nam autoklaw. Wykonujemy pedicure klasyczny jak i hybrydowy.

Henna rzęs

Naturalna metoda nadania koloru brwiom i rzęsom. Pozwala zminimalizować użycie kredek do brwi oaz tuszu do rzęs .
zabiegi kosmetyczne Poznań
zabiegi fryzjerskie Poznań

Henna i regulacja brwi

Dobrze wyprofilowane i odpowiednio dobrany kształt brwi pozwala nam podkreślić urodę oczu oraz nadać nowy wyraz twarzy. W naszym salonie zabieg ten wykonywany metodą tradycyjną przy użyciu pincety.

Laminacja brwi i rzęs

Stworzona jest dla kobiet ceniących sobie naturalność oraz pań które korzystają z zabiegów nieregularnie gdyż efekt znika niezauważalnie. Doskonałą alternatywą do masakry oraz stylizacji rzęs metodą 1:1 ponieważ powoduje naturalne podkręcenie.
usługi fryzjerskie Poznań

Depilacja

Doskonała alternatywa do golenia. Włosy odrastają słabsze i rzadsze do
utrzymania efektu stosujemy ją raz w miesiącu.
usługi kosmetyczne Poznań

Depilacja laserowa

Jedna z najskuteczniejszych metod trwałego usuwania owłosienia. Można pozbyć się niepożądanych włosków raz na zawsze. W celu uzyskania efektu gładkiego ciała zaleca się zabieg raz na 5/6 tyg. w min. 4 seriach.
fryzury okolicznościowe Poznań
strzyżenie damskie Poznań
Copyright © Salon BP Paulina BorowskaProjekt i wykonanie  strzyżenie męskie Poznań WGB-Group

salon kosmetyczny Poznań, salon fryzjerski Poznań, kosmetyczka Poznań, fryzjer Poznań, zabiegi kosmetyczne Poznań, zabiegi fryzjerskie Poznań, usługi fryzjerskie Poznań, usługi kosmetyczne Poznań, fryzury okolicznościowe Poznań, koloryzacja włosów Poznań, strzyżenie damskie Poznań, strzyżenie męskie Poznań, depilacja laserowa Poznań, manicure Poznań, pedicure Poznań

depilacja laserowa Poznań manicure Poznań pedicure Poznań salon kosmetyczny Poznań salon fryzjerski Poznań


kosmetyczka Poznań