Usługi fryzjerskie

Usługi

Fryzjerskie

Oferujemy:

  • Fryzury okolicznościowe
  • Pielęgnacja
  • Koloryzacja włosów
  • Dekoloryzacja
  • Balejaż / sombre /ombre / front blond /air touch / sunlight
  • Strzyżenie damskie, męskie

Skontaktuj się

Fryzury okolicznościowe

Oferowane przez naszych stylistów są fantazyjne i niecodzienne. Mogą być eleganckie jak i ekstrawaganckie, ale zawsze dostosowane do okazji, kreacji, urody i osobowości czesanej osoby.

Osobną kategorią są fryzury ślubne. Wykonanie fryzury ślubnej poprzedza wywiad mający na celu ustalić oczekiwania, kreację i styl w jakim wystąpi panna młoda w tym wyjątkowym dniu. Na życzenie klientki możemy wykonać próbną stylizacje co da pewność pani młodej, że zaproponowana fryzura jest dokładnie tym czego oczekuje na ten wyjątkowy dzień.

kosmetyczka Poznań
fryzjer Poznań

Pielęgnacja

Szeroka gama pielęgnacji oferowana w naszym salonie sprosta nawet największym wymaganiom. Pracujemy tylko na sprawdzonych produktach. Indywidualnie dobrana pielęgnacja zadba o wasze włosy i skórę głowy a także relaks, który można porównać do czasu spędzonego we włosowym spa. Oferujemy zabiegi regulujące prace skóry głowy, nawilżające i regenerujące włosy, wzmacniające także przeciwdziałające wypadaniu.

Koloryzacja włosów

Możliwości zmian koloru są praktycznie nieograniczone i bezpieczne dla zdrowia włosów. Techniki farbowania to dziś przede wszystkim zabawa kolorem, od naśladowania natury włosów pięknie prześwietlonych słońcem po geometryczne piksele w niesamowitych kolorach. Farbowanie ma dziś charakter wielowymiarowy, a mnogość technik sprawia, że oferowany przez nas zabieg można nazwać prawdziwą sztuką.

Koloryzacja globalna - czyli kolor jednolity od nasady aż po końce. Idealna dla osób które lubią nasycony ,intensywny kolor bez pojaśnień i przejść - powtarzamy co 4 tyg. /czas trwania 2-2.5 h /przy rozjaśnianiu i tonowaniu czas wydłużamy do 4 h.

zabiegi kosmetyczne Poznań
zabiegi fryzjerskie Poznań

Dekoloryzacja

Czyli rozbicie sztucznych pigmentów zawartych w farbie, bez naruszenia naturalnego koloru, co ułatwia nam proces przejścia z ciemnych kolorów na jaśniejsze. Zabieg powtarzamy, aż do uzyskania satysfakcjonującego nas efektu (w jednym dniu bądź w odstępie czasowym ) - czas zabiegu od 4-12h.

Balejaż /sombre / ombre/ front blond /air touch / sunlight

Nazw mamy bardzo wiele. Możemy je nazwać koloryzacją wielotonową. Efekt końcowy takiej koloryzacji to gra kolorów. Techniki dobieramy indywidualnie po zapoznaniu się z oczekiwaniem klienta. Niekiedy w 1 koloryzacji mieszamy kilka technik, co pozwala nam na uzyskanie niepowtarzalnych efektów.

usługi fryzjerskie Poznań
usługi kosmetyczne Poznań

Strzyżenie damskie, męskie

Fryzura jaką nosimy powinna podkreślać atuty naszej twarzy, a także pasować do sylwetki. Ważne jest również, aby odzwierciedlała osobowość oraz podkreślała twój styl. To właśnie uzyskujemy odpowiednim strzyżeniem. Słuchamy jakie są wasze oczekiwania, co sprawia wam największą trudność w codziennej stylizacji. Łączymy nowoczesne i modne formy z tradycją i klasyką - to ty wybierasz w którą stronę pójdziemy.

1.) Konsultacja

Przeprowadzamy 'oględziny włosów' pod kątem struktury, kondycji, kształtu głowy, aby jak najlepiej dobrać formę strzyżenia . .Rozwiewamy wątpliwości oraz przekazujemy nasze propozycje.

2.) Mycie włosów oraz pielęgnacja

Dobieramy odpowiednie produkty do struktury i kondycji twoich włosów oraz skóry głowy.

3.) Strzyżenie

Budowanie formy i nadawanie odpowiedniego kształtu fryzurze.

4.) Stylizacja

Wiemy, że najważniejsze jest to, aby każda /każdy z was potrafił ułożyć sobie włosy w domu. Nasze stylizacje są lekkie, naturalne i proste. Pokażemy tobie jak łatwe może być ułożenie i podpowiemy jak możesz sobie zrobić to sam. Zaproponujemy również jakich produktów możesz użyć w tym celu.

fryzury okolicznościowe Poznań
strzyżenie damskie Poznań
Copyright © Salon BP Paulina BorowskaProjekt i wykonanie  strzyżenie męskie Poznań WGB-Group

salon kosmetyczny Poznań, salon fryzjerski Poznań, kosmetyczka Poznań, fryzjer Poznań, zabiegi kosmetyczne Poznań, zabiegi fryzjerskie Poznań, usługi fryzjerskie Poznań, usługi kosmetyczne Poznań, fryzury okolicznościowe Poznań, koloryzacja włosów Poznań, strzyżenie damskie Poznań, strzyżenie męskie Poznań, depilacja laserowa Poznań, manicure Poznań, pedicure Poznań

depilacja laserowa Poznań manicure Poznań pedicure Poznań salon kosmetyczny Poznań salon fryzjerski Poznań


kosmetyczka Poznań